Team Schedules - Training League 9B Red Conf 6th Div-Level 3
       



Bracket


ALL A


Group -- A
A1 : BENSC Fury 9B (S)
A2 : BSC Dragons - Spring 24
A3 : BSC Knights - Spring 24
A4 : BSC Wolves - Spring 24
A5 : FSC United Black 2015 (S)
A6 : GLN Striking Rams (S)
A7 : PLA 9UB Raptors
A8 : PSC U9B Bluejays (S)
A9 : PSC U9B Wizards (S)
A10 : SESC U9B Buccaneers
A11 : SESC U9B Dynamite
A12 : VNA 2015 Boys Yellow

Bracket - Sunday, April 07, 2024
GameVenueTimeFieldGroupHome Team Away Team
 523229  Omaha-Discovery Soccer Complex  01:30 PM  1 A1 vs A2BENSC Fury 9B (S)vs.BSC Dragons - Spring 24
 523261  Fremont-Fremont Soccer Complex  01:30 PM  06N A5 vs A4FSC United Black 2015 (S)vs.BSC Wolves - Spring 24
 523264  Murray  03:00 PM  3 A11 vs A9SESC U9B Dynamitevs.PSC U9B Wizards (S)
 523263  Omaha-Discovery Soccer Complex  03:00 PM  1 A3 vs A6BSC Knights - Spring 24vs.GLN Striking Rams (S)
 523262  Omaha-Discovery Soccer Complex  04:30 PM  1 A8 vs A12PSC U9B Bluejays (S)vs.VNA 2015 Boys Yellow

Bracket - Saturday, April 13, 2024
GameVenueTimeFieldGroupHome Team Away Team
 523235  Bellevue-Walters Soccer Complex  09:00 AM  4 A2 vs A4BSC Dragons - Spring 24vs.BSC Wolves - Spring 24
 523233  Papillion-Papillion Soccer Complex  12:00 PM  21 A8 vs A9PSC U9B Bluejays (S)vs.PSC U9B Wizards (S)
 523234  Murray  03:00 PM  3 A10 vs A7SESC U9B Buccaneersvs.PLA 9UB Raptors
 523228  Glenwood-Glenwood Soccer Complex  05:00 PM  13 A6 vs A9GLN Striking Rams (S)vs.PSC U9B Wizards (S)

Bracket - Sunday, April 14, 2024
GameVenueTimeFieldGroupHome Team Away Team
 523266  Bellevue-Walters Soccer Complex  12:00 PM  4 A4 vs A7BSC Wolves - Spring 24vs.PLA 9UB Raptors
 523268  Bellevue-Walters Soccer Complex  01:30 PM  4 A3 vs A10BSC Knights - Spring 24vs.SESC U9B Buccaneers
 523269  Papillion-Papillion Soccer Complex  06:00 PM  21 A2 vs A9BSC Dragons - Spring 24vs.PSC U9B Wizards (S)

Bracket - Saturday, April 20, 2024
GameVenueTimeFieldGroupHome Team Away Team
 523238  Bellevue-Walters Soccer Complex  09:00 AM  4 A9 vs A10PSC U9B Wizards (S)vs.SESC U9B Buccaneers
 523236  Bellevue-Walters Soccer Complex  10:30 AM  4 A3 vs A5BSC Knights - Spring 24vs.FSC United Black 2015 (S)
 523259  Plattsmouth-Plattsmouth Soccer Complex  12:00 PM  12 A11 vs A7SESC U9B Dynamitevs.PLA 9UB Raptors
 523239  Bellevue-Walters Soccer Complex  12:00 PM  4 A2 vs A6BSC Dragons - Spring 24vs.GLN Striking Rams (S)

Bracket - Sunday, April 21, 2024
GameVenueTimeFieldGroupHome Team Away Team
 523231  Lincoln-Lincoln Sports Foundation  10:30 AM  1 A12 vs A5VNA 2015 Boys Yellowvs.FSC United Black 2015 (S)
 523232  Bennington - Bennington HS/MS  12:00 PM  SMS A1 vs A3BENSC Fury 9B (S)vs.BSC Knights - Spring 24
 523230  Murray  12:00 PM  3 A11 vs A6SESC U9B Dynamitevs.GLN Striking Rams (S)
 523237  Plattsmouth-Plattsmouth Soccer Complex  04:30 PM  12 A7 vs A12PLA 9UB Raptorsvs.VNA 2015 Boys Yellow

Bracket - Saturday, April 27, 2024
GameVenueTimeFieldGroupHome Team Away Team
 523245  Glenwood-Glenwood Soccer Complex  12:00 PM  13 A6 vs A4GLN Striking Rams (S)vs.BSC Wolves - Spring 24

Bracket - Sunday, April 28, 2024
GameVenueTimeFieldGroupHome Team Away Team
 523246  Fremont-Fremont Soccer Complex  12:00 PM  06N A5 vs A1FSC United Black 2015 (S)vs.BENSC Fury 9B (S)
 523240  Papillion-Papillion Soccer Complex  12:00 PM  22 A8 vs A11PSC U9B Bluejays (S)vs.SESC U9B Dynamite

Bracket - Friday, May 03, 2024
GameVenueTimeFieldGroupHome Team Away Team
 523241  Bellevue-Walters Soccer Complex  07:00 PM  4 A4 vs A1BSC Wolves - Spring 24vs.BENSC Fury 9B (S)

Bracket - Saturday, May 04, 2024
GameVenueTimeFieldGroupHome Team Away Team
 523248  Murray  04:30 PM  3 A11 vs A12SESC U9B Dynamitevs.VNA 2015 Boys Yellow

Bracket - Sunday, May 05, 2024
GameVenueTimeFieldGroupHome Team Away Team
 523253  Bellevue-Walters Soccer Complex  01:30 PM  4 A2 vs A3BSC Dragons - Spring 24vs.BSC Knights - Spring 24
 523249  Glenwood-Glenwood Soccer Complex  01:30 PM  13 A6 vs A1GLN Striking Rams (S)vs.BENSC Fury 9B (S)
 523247  Papillion-Papillion Soccer Complex  01:30 PM  22 A9 vs A12PSC U9B Wizards (S)vs.VNA 2015 Boys Yellow

Bracket - Saturday, May 11, 2024
GameVenueTimeFieldGroupHome Team Away Team
 523243  Omaha-Tranquility Park  03:00 PM  11S A2 vs A8BSC Dragons - Spring 24vs.PSC U9B Bluejays (S)
 523250  Bellevue-Walters Soccer Complex  03:00 PM  4 A4 vs A10BSC Wolves - Spring 24vs.SESC U9B Buccaneers
 523242  Bellevue-Walters Soccer Complex  04:30 PM  4 A3 vs A7BSC Knights - Spring 24vs.PLA 9UB Raptors
 523260  Lincoln-Lincoln Sports Foundation  06:00 PM  1 A12 vs A6VNA 2015 Boys Yellowvs.GLN Striking Rams (S)

Bracket - Sunday, May 12, 2024
GameVenueTimeFieldGroupHome Team Away Team
 523258  Bellevue-Walters Soccer Complex  10:30 AM  4 A2 vs A5BSC Dragons - Spring 24vs.FSC United Black 2015 (S)
 523251  Plattsmouth-Plattsmouth Soccer Complex  03:00 PM  12 A7 vs A1PLA 9UB Raptorsvs.BENSC Fury 9B (S)

Bracket - Tuesday, May 14, 2024
GameVenueTimeFieldGroupHome Team Away Team
 523254  Bellevue-Walters Soccer Complex  06:00 PM  4 A9 vs A7PSC U9B Wizards (S)vs.PLA 9UB Raptors

Bracket - Saturday, May 18, 2024
GameVenueTimeFieldGroupHome Team Away Team
 523252  Murray  03:00 PM  3 A11 vs A5SESC U9B Dynamitevs.FSC United Black 2015 (S)
 523257  Bellevue-Walters Soccer Complex  03:00 PM  4 A3 vs A4BSC Knights - Spring 24vs.BSC Wolves - Spring 24

Bracket - Sunday, May 19, 2024
GameVenueTimeFieldGroupHome Team Away Team
 523255  Bellevue-Walters Soccer Complex  12:00 PM  7N A8 vs A1PSC U9B Bluejays (S)vs.BENSC Fury 9B (S)
 523265  Lincoln-Lincoln Sports Foundation  01:30 PM  2 A12 vs A10VNA 2015 Boys Yellowvs.SESC U9B Buccaneers
 523267  Bellevue-Walters Soccer Complex  03:00 PM  7N A5 vs A8FSC United Black 2015 (S)vs.PSC U9B Bluejays (S)

Bracket - Saturday, May 25, 2024
GameVenueTimeFieldGroupHome Team Away Team
 523256  Murray  01:30 PM  3 A10 vs A8SESC U9B Buccaneersvs.PSC U9B Bluejays (S)

Bracket - Sunday, May 26, 2024
GameVenueTimeFieldGroupHome Team Away Team
 523244  Murray  01:30 PM 
Canceled!
 3 A10 vs A11SESC U9B Buccaneersvs.SESC U9B Dynamite